Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. 600664

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. 600664

Spokojne Kategoria
Casablanca Valley Apelacja
179.00 zł

podstawowa

5 sprzedanych butelek
- średnia ocen: 0 głosów
90 ocena sommeliera

Opis Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O.

Ikona z Casablanki. Intrygująca etykieta z czerwoną kroczącą postacią, która łączy stałość jakości i ewolucję aromatów na przestrzeni lat. Dziś ten kupaż Caberneta i Merlota po 7 latach w butelce pokaże nam całą gamę aromatów, od czerwonych owoców poprzez liście czarnej porzeczki do zniewalających nut cynamonu, skóry i lukrecji.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
18 leżakowanie
Vina Santa Carolina S.A. producent

Charakterystyka Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O.

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Nie wliczając kliku słono kosztujących ikon, najlepsze wina Chile w większości były winami jednoodmianowymi. Teraz, w nowej fali możemy cieszyć się winami takimi jak Neblus. Chłodniejszy region kraju, francuska dębina, a przede wszystkim zestawianie dwóch lub więcej odmian, pozwalają tym winom nabrać nieco więcej ogłady, europejskiego sznytu, nie pozbawiając ich przy tym, czego od win tego kraju oczekujemy najbardziej – nieskrępowanej przyjemności ich picia. Nieważne, czy do dobrej kolacji, czy samych, takich, jakimi są. Brawo!


Oceny użytkowników o: Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O.

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom