Wino Casa Lapostolle Clos Apalta Valle De Colchagua D.O. 601280

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Casa Lapostolle Clos Apalta Valle De Colchagua D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Casa Lapostolle Clos Apalta Valle De Colchagua D.O. 601280

Spokojne Kategoria
Colchagua Valley Apelacja
349.00 zł

podstawowa

17 sprzedanych butelek
- średnia ocen: 0 głosów
96 ocena sommeliera

Opis Casa Lapostolle Clos Apalta Valle De Colchagua D.O.

Wyjątkowa kompozycja trzech szczepów: Carmenere, Merlot i Cabernet Sauvignon, dająca wino o kolorze głębokiej czerwieni z fioletowymi i granatowymi refleksami. W nosie czujemy wyraziste, dojrzałe owoce śliwki, wiśni, suszonych czerwonych fig i jagód, z nutami przypraw, a wśród nich: wanilia, koniczyna i czarny pieprz. To wino chilijskie zachwyca swoją złożonością i strukturą, która otwiera się intensywnie w nosie, aksamitnie na podniebieniu i bogato na długim finiszu. Wino wymaga napowietrzenia przed podaniem. Rocznik 2011 otrzymał 92 punkty od Wine Spectator, 95 punktów od Wine Enthusiast i wiele innych wyróżnień.

16-18°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
24 leżakowanie
Casa Lapostolle producent

Charakterystyka Casa Lapostolle Clos Apalta Valle De Colchagua D.O.

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Casa Lapostolle Clos Apalta Valle De Colchagua D.O.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.