Wino Bründlmayer Langenloiser Spiegel Grauburgunder 600576

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Bründlmayer Langenloiser Spiegel Grauburgunder w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Bründlmayer Langenloiser Spiegel Grauburgunder 600576

Białe, Wytrawne 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
129,00 zł podstawowa
44 sprzedanych butelek
9,25 średnia ocen: 2 głosów
87 ocena sommeliera

opis wina

Szalenie ciekawe wino austriackie Langenloiser Spiegel Grauburgunder. Intensywny i głęboki żółty kolor, z bukietem wypełnionym egzotycznymi owocami, z akcentem orzechowym. W tyle wyczujemy też niuasne przyprawowe i tytoniowe. Dużo ciała, mocna struktura.

10-12°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
Nie leżakowanie
Weingut Brundlmayer producent

Charakterystyka wina

Brzytwa smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

W wydaniu Wilego Brundlmayera to winogrono ma szansę oddać nie tylko pełną werwę szczepu, lecz jeszcze niemal nas karmi alpejskim podłożem rozpuszczonym w esencjonalnym ciele. Mineralna bomba zegarowa, trzymana w ryzach przez ekstrakt i potężny ładunek nut cytrusów i słodkiej gruszki, dobrze wspartych źródlaną kwasowością i zadziorem w finiszu. Tam gdzie sięgnęlibyście po dobrego Burgunda, śmiało możecie zaprosić tego oto poddanego Franciszka Józefa.


Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom

Szkoda tego wina na gwarną imprezę. To niezwykła i nietania przygoda, którą warto przeżyć w towarzystwie ukochanej osoby, przyjaciela, z okazji wielkiego wydarzenia. Polecam, ale ostrzegam: temperatura jest tu kluczowa, naprawdę nie może przekraczać 12 stopni. Warto podać do tego wina krewetki, albo inne owoce morza. I to właściwie tyle. Rozkosz nie na co dzień.