Wino Blume Verdejo 601042

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Blume Verdejo w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Blume Verdejo 601042

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
DO Rueda Apelacja
37.99 zł

podstawowa

213 sprzedanych butelek
6.96 średnia ocen: 12 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Blume Verdejo

Hiszpańskie wino, które zostało stworzone w oparciu o szczep Verdejo. Intrygujący, cytrynowy kolor z złotym refleksem na brzegach. Bukiet złożony z aromatów dojrzałych owoców, wzbogacony o zioła i minerały. Bardzo subtelne, niepowtarzalny charakter dobrze oddaje miejsce pochodzenia.Wino dwukrotnie zostało odznaczone. W 2009 roku na Berliner Wein Trophy rocznik 2010 zdobył złoty medal, a medal srebrny na "Challenge Wein in Prowein 2009".

7°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Pagos Del Rey producent

Charakterystyka Blume Verdejo

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Blume Verdejo

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
27.07.2013

Jeden z moich ulubionych białych szczepów. Do tej pory piłam jednak wersje nie tak "maślane" jak Blume. Ciekawe, wciąż dobre, idealne do wszystkiego i niczego. Wino to posmakuje nawet osobom, które bronią się przed winami wytrawnymi. Bardziej owocowe, niż kwiatowe. W tej cenie jest to naprawdę dobra oferta.

6.5ocena
16.06.2013

Verdejo staje się bardzo popularnym szczepem w Polsce. I fajnie, bo jest to na prawdę dobry wybór na gorące dni. Rześki, fajnie kwaskowaty i mineralny. Dobrze schłodzony jest idealny do picia bez okazji i bez akompaniamentu potraw. To verdejo jednak wg mnie jest średnie. Szkoda, że winezja ma taki słaby wybór tego szczepu, bo mam doświadczenie z dużo lepszymi przedstawicielami, więc tylko 6,5. A liczyłem na dużo więcej

7ocena
31.03.2013

Bez zawodu

10ocena

Ach co za wino! Warte nagród, które dostało i jeszcze paru.