Wino Blés Reserva Bodegas Aranleón Valencia D.O.P. 0,75 l 601919

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Blés Reserva Bodegas Aranleón Valencia D.O.P. 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Blés Reserva Bodegas Aranleón Valencia D.O.P. 0,75 l 601919

Spokojne Kategoria
D.O. Valencia Apelacja
59,99 zł podstawowa
161 sprzedanych butelek
8,33 średnia ocen: 3 głosów
85 ocena sommeliera

opis wina

Znakomite, czerwone, hiszpańskie wino wyprodukowane ze szczepów: bobal, tempranillo oraz cabernet sauvignon. Kolor wina jest intensywny, wielowymiarowy, z licznymi refleksami. W nosie wino jest kompleksowe, pełne. Bukiet prezentuje nuty dojrzałych, czerwonych owoców z wyczuwalną wanilią w tle. Na podniebieniu wino jest eleganckie, gładkie, z długim, doskonałym finiszem. Wino otrzymało 90 pkt w rankingu Guia Penin.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Bodega Aranleon producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7,5ocena
08.08.2017

Przykro mi, ale mnie to wino nie przekonało :( Ma za dużą kwasowość, za bardzo owocowe i bez wyraźnego charakteru. W tym przedziale cenowym jest wiele dużo lepszych win, również hiszpańskich, nie polecam!

7,5ocena
01.02.2017

Etykieta sugeruje lekkość i zwiewność, ale wino wcale lekkie nie jest. Dość mocna budowa, bardzo fajna wytrawna owocowość, długa i przyjemna końcówka. Mocne 7,5!

10ocena

Oooo… proszę Państwa, to jest niezwykły cabernet sauvignon. Silne w smaku i bogate w bukiecie. Mięsiste, nie tylko dlatego, że przystaje do mięs. Brać! Nie patrzeć na cenę.