Wino Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C. 0.75 l 600580

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C. 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C. 0.75 l 600580

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Musujące Kategoria
DOC Prosecco di Valdobbiadene Apelacja
214 sprzedanych butelek
9.29 średnia ocen: 7 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C.

Colmei w języku weneckim znaczy małe pagórki tworzące wzgórze. Rodzina Bisol posiada takie wzgórze na północ od prowincji Treviso, w pobliżu podnóża Alp. Tam uprawiają winogrona użyte do tego szlachetnego prosecco. "Colmei" jest zbalansowane, owocowe, ładnie zaokrąglone. Żywe, o świetnie zbalansowanej kwasowości.

7°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Bisol Desiderio & Figli Azienda Agricola producent

Charakterystyka Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C.

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Bisol Desiderio Jeio Colmei Prosecco di Valdobbiadene D.O.C.

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
12.05.2011

To wino jest w stanie nawrócić nawet najbardziej zagorzałego zwolennika, tak popularnych przecież w Polsce, SŁODKICH win musujących. Ta sztuka nie wyszła mi wśród bliskich wcześniej dwukrotnie przy użyciu innych wytrawnych bąbelków. Jednak z tym winem, za trzecim razem... pełen sukces!! Sam teraz zapoluję na kolejne okazy (szybciutko znikają i często niedostępne), bo pierwszy dostałem w prezencie, za co dziękuję podwójnie :)

9ocena
28.04.2011

Schłodzone Jeio jest świetne na ciepłe, gorące i upalne dni. Polecam jako bardzo bezpieczny prezent dla kobiet nie będących koneserkami win. Ta butelka wygląda poprawnie, a jej zawartość zawsze robi pozytywne, zaskakujące wrażenie.

10ocena
08.06.2010

Delikatne, rześkie, owocowe, niesamowicie szybko znika z kieliszka. Dobrze schłodzone fantastycznie sprawdza się w upalne dni i wieczory. No cóż, Prosecco zobowiązuje i w tym przypadku z pewnością nie zawodzi.