Nowość
Wino Babich Estate Cowslip Valley Riesling 604741

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Babich Estate Cowslip Valley Riesling w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Babich Estate Cowslip Valley Riesling 604741

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
85.99 zł

podstawowa

53 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Babich Estate Cowslip Valley Riesling

Białe wino wytrawne pochodzące z Nowej Zelandii, ze słynnego regionu Marlborough. Swój niezwykły potencjał w winie ukazuje Riesling - szczep, który w nowozelandzkim winiarstwie dotychczas nie grał pierwszych skrzypiec.

W kieliszku znajdziemy owocowy bukiet z urzekającą nutą dojrzałej brzoskwini, śliwki i słodkiego melona, podkreślony wyrazistą kwasowością, początkowo mocną, następnie wydobywającą mineralną głębię z nutą nafty w tle. Na podniebieniu skoncentrowane aromaty równoważą się z wyrazistą kwasowością. Długi i esencjonalny finisz doskonale uzupełnia całość doświadczenia.

To wino, które doskonale poradzi sobie z owocami morza i rybami, jak również dobrze skomponuje się z daniami kuchni azjatyckiej. Potencjał dojrzewania tego wina czyni je także bardzo dobrym wyborem na prezent.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Babich Winery producent

Charakterystyka Babich Estate Cowslip Valley Riesling

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Babich Estate Cowslip Valley Riesling

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.