Wino Antinori Guado Al Tasso Bolgheri Superiore D.O.C. 600171

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Antinori Guado Al Tasso Bolgheri Superiore D.O.C. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Antinori Guado Al Tasso Bolgheri Superiore D.O.C. 600171

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
DOC Bolgheri Superiore Apelacja
394.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów
93 ocena sommeliera

Opis Antinori Guado Al Tasso Bolgheri Superiore D.O.C.

Pochodzi z posiadłości, położonej w pobliżu miejscowości Bolgheri, która dała nazwę słynnemu regionowi, stanowiącemu nadmorską część Toskanii. Jest zestawem 60% cabernet sauvignon i 30% merlot. Na pozostałe 10% składa się przede wszystkim syrah i inne czerwone odmiany winogron. Wino fermentowane w stali nierdzewnej i dojrzewane w nowych francuskich beczkach dębowych. Niezwykle intensywny rubinowoczerwony kolor. Obfity, owocowy smak wiśni i porzeczek, z delikatnymi akcentami przypalonej kawy i gorzkiej czekolady. Urozmaicona struktura i bardzo długa końcówka. Wybitne wino, prawdziwe dzieło sztuki winiarzy z posiadłości Guado al Tasso.

18-19°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
14 leżakowanie
Marchesi Antinori S.R.L. producent

Charakterystyka Antinori Guado Al Tasso Bolgheri Superiore D.O.C.

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Antinori Guado Al Tasso Bolgheri Superiore D.O.C.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.