Wino Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O. 600634

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O. 600634

Spokojne Kategoria
Central Valley Apelacja
49.90 zł

podstawowa

1834 sprzedanych butelek
8.45 średnia ocen: 10 głosów
81 ocena sommeliera

Opis Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O.

Wino z Chile na bazie mieszanki Cabernet Sauvignon i Syrah. Pierwszy przejawia się nutami porzeczki i eukaliptusa, drugi nadaje tło jagód i kawy. W ustach miękkie i subtelnie owocowe.

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Vina Santa Carolina S.A. producent

Charakterystyka Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O.

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Antares Cabernet Sauvignon Syrah Reserva Valle Central D.O.

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7.5ocena
01.05.2013

Rzec można że "słodycz". Bynajmniej wino nie jest słodkie, ale pierwsze skojarzenie po degustacji to właśnie taka miła przyjemność. Wino dobre, zrównoważone i smaczne. Zasługuje na skosztowanie kolejny raz.

8.5ocena
24.10.2012

Wyśmienite wino - bardzo zyskuje, jak trochę pooddycha zupełnie nie rozumiem 81TKM, szczególnie na tle innych win znacznie wyżej ocenianych, no ale co ja tam wiem o winach... ;-);-);-) Zachęcam do spróbowania i koniecznie wcześniej karafka, albo inne "oddychanie" :)

01.02.2012

Bardzo przyjemnie wspominam to wino i chętnie do niego wrócę. Śmiało można się nim delektować bez żadnych dodatków. Jest wiele win bardziej intrygujących i skłaniających do refleksji, ale to jest naprawdę godne polecenia.

7ocena
05.07.2010

Młode ale z wyraźnym już, typowym dla cabernet zapachem czarnych jeżyn. Syrah dodaje więcej czarnej porzeczki. Na podniebieniu rozkłada się nad wyraz równomiernie, co może świadczyć o dobrej i starannej pracy włożonej w wino. Ma szanse za 2-3 lata stać się czymś więcej niż dobrą rezerwą. W mojej opinii, wino z potencjałem, które pije się z coraz większą przyjemnością za każdą kolejną lampką.