Nowość
Wino A Growers Touch Durif 604968

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino A Growers Touch Durif w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino A Growers Touch Durif 604968

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
53.99 zł

podstawowa

10 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

opis wina

A Growers Touch stworzone ze szczepu Durif. Durif to dość mało spotykany szczep pochodzący z Doliny Rodanu z Francji, nazwany inaczej Petite Syrah, będący krzyżówką Syrah z Petit Verdot. Dla producenta współpracownicy, którzy hodują winogrona są jednym z najważniejszych elementów podczas produkcji wina. Seria A Growers Touch poświęcona jest właśnie tym hodowcom uwypuklając wpływ lokalnych owoców na smak wina. To także wino nastawiające się na zrównoważony rozwój, powstające w zgodzie z ekologiczną podstawą pełną szacunku dla ekosystemu.

Barwa tego wina odpowiada jasnokarmazynowej czerwieni z fioletowymi refleksami. W aromacie ciemne owoce takie jak wiśnia, jeżyna a nawet czarna morwa. Podniebienie jest złożone i na pierwszym miejscu wydobywa się smak morwy, którą uzupełnia kokos, wanilia, a taniny są gładkie.

Lokalnie wino podawane jest do jagnięciny oraz wołowiny z grilla.

Wino z potencjałem do starzenia do 7 lat w odpowiednich warunkach, choć otwarty już teraz odda pełnię przyjemności z degustacji.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: A Growers Touch Durif

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom