Nowość
Wino A Growers Touch Chardonnay 2021 604966

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino A Growers Touch Chardonnay 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino A Growers Touch Chardonnay 2021 604966

Białe, Wytrawne 2021 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
59.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
90 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis A Growers Touch Chardonnay

A Growers Touch zostało stworzone w 100% ze szczepu Chardonnay w Australii w regionie Riverina. Winogrona dojrzewały na skośnym podłożu z piaszczystej gliny, która ułatwia drenaż, utrzymując korzenie w suchości i wspomagając pielęgnację liści. Producent wina dba o jak najlepszą jakość swoich produktów, pilnując aby grona przeznaczone do wytwarzania wina zawsze były na odpowiednim poziomie.

Wino o jasno żółtej barwie. W aromacie wyczuwalne świeże owoce nektarynki i brzoskwini oraz kwiatu pomarańczy. Podniebienie o zrównoważonej kwasowości z owocami pestkowymi z tłem subtelnego dębu francuskiego.

Wino najlepiej smakuje z owocami morza np. kraby i krewetki, gotowaną na parze lub grillowaną rybą, makaronem z kurczaka z sosem śmietanowym lub risotto z nowalijkami.

Wino możemy pić młode lub przechowywać w dobrych warunkach do 3 lat w piwnicy.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Mino and Co. producent

Charakterystyka A Growers Touch Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: A Growers Touch Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
21.09.2022
Opinia zweryfikowana

Wino lekkie, delikatne w smaku

6ocena
17.09.2022
Opinia zweryfikowana

Wino było mało interesujące, przypominało bardziej nieudane sauvignon blanc niż chardonnay.