Wino potrzebne od zaraz!
Porady
21.10.2010

Wino potrzebne od zaraz!

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Szybki tryb życia w stolicy sprawia, że czasem zdarza się nam zapomnieć o imieninach znajomego czy wieczornej imprezie, a bez prezentu przyjść nie wypada. Bywają też inne sytuacje awaryjne, na które najlepszym rozwiązaniem będzie butelka dobrego wina. 

Dla zabieganych i zapracowanych klientów naszego portalu przygotowaliśmy idealne rozwiązanie na kryzysowe sytuacje: zarezerwuj i odbierz wino jeszcze tego samego dnia! Naszą ideą jest realizacja rezerwacji specjalnych i pilnych. 

Ekspresowy odbiór

Jeżeli potrzebujesz wina „na już” zadzwoń, a my dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci wygodę i spokój ducha. Mówią, że czasu nie da się kupić, a jednak okazuje się że można. Wystarczy zajrzeć na nasz Portal, gdzie czekają gotowe propozycje – nie musisz tracić czasu ani stać w kolejkach, po prostu wybierasz i dostajesz!

Zadzwoń i dowiedz się o szczegóły! 22 472 47 47


Powiązane artykuły

Porady
10/10
27.06.2022

Wino Różowe: Znajdź swój styl Rose

Wina różowe o bajkowych nazwach na etykiecie tj. rose, rosado, rosato, blush wine, pinkish powstają w wyniku krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron. Wina te produkowane są w każdym kraju winiarskim, z niemal wszystkich odmian winogron. Dzięki łączeniu cech win białych i czerwonych: dobrej kwasowości, mocnym i trwałym aromatom oraz lekkiej strukturze wykazującej jednak delikatną taniczność, są winami wszechstonnymi, łatwo łączyć je z szeroką gamą potraw, dopasować do gustu wielu entuzjastów win i różnych okazji.