Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu!
Wydarzenia
27.09.2010

Tylko na Winezja.pl degustacja z Mistrzem Sommelierów, nawet w Twoim domu!

Zespół Winezja
Zespół Winezja

0/10

Świętując kolejny sukces naszego eksperta, który po raz 3 obronił tytuł Mistrza Polski Sommelierów wyłącznie dla klientów Winezja.pl mamy wyjątkową propozycję! Poznaj szczegóły tego wydarzenia.

Tomasz Kolecki-Majewicz przeprowadzi profesjonalną degustację win w Twoim domu lub zaprosimy Cię wraz z osobą towarzyszącą do nastrojowej sali degustacyjnej, gdzie wraz z innymi klientami odkryjesz tajemnice wina.

Degustacja z Sommelierem

Z przyjemnością zapraszamy więc wszystkich miłośników win na koleją degustację w ramach cyklicznych spotkań klientów Winezja.pl z naszym ekspertem. Do tej pory TKM w pasjonujący sposób wprowadził  uczestników w winiarski świat przedstawiając najpopularniejsze szczepy winorośli i rodzaje win. Zaproponował idealne połączenia omówionych trunków z potrawami. Udzielił również cennych wskazówek dotyczących otwierania i podawania wina oraz rad jak postępować z winem w restauracji, domu i na zakupach. Dzięki degustacji Winezja.pl uczestnicy zyskali przydatną wiedzę oraz kosztowali wina, które na tę okazję specjalnie dobrał nasz ekspert. Ponadto wszyscy spędzili wyjątkowy wieczór w miłym towarzystwie, w kameralnej atmosferze sali degustacyjnej. 
 
Tylko teraz dzięki Winezja.pl masz niepowtarzalną szansę spotkać się z najlepszym Sommelierem w Polsce! Wystarczy złożyć rezerwację w terminie: od 27 września (godzina 10.00) do 11 października (godzina 10.00) 

Warunki spotkania

 • Jeśli Twoja rezerwacja osiągnie najwyższą wartość specjalnie dla Ciebie, Twoich bliskich i przyjaciół nasz ekspert przeprowadzi niezapomnianą degustację win w Twoim domu. (Spotkanie degustacyjne uzgodnimy indywidualnie ze zwycięzcą i prowadzącym, w najbardziej preferencyjnym dla obu stron terminie)
 • Kolejnych 8 rezerwacji o najwyższej wartości wyróżnimy podwójnym zaproszeniem na profesjonalne szkolenie połączone z degustacją win. (Degustacja odbędzie się 4 listopada o godzinie 20.00 w siedzibie Winezja.pl, przy ulicy Puławskiej 336 w Warszawie)

Wybierz swoje ulubione wina, te o których zawsze marzyłeś lub Cię intrygowały. Zaskocz znajomych zapraszając ich na niezapomniany wieczór z winem w Twoim domu lub zostań naszym gościem na profesjonalnej degustacji win!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie oraz drogą mailową w terminie 11-25 października, w celu ustalenia szczegółów oraz zaproszenia na degustację. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 472 47 47 lub pod adresem mailowym winezja@winezja.pl. 

Aktualne wartości dziewięciu najwyższych zamówień wynoszą:

 1. 3 806,41 zł
 2. 3 762,89 zł
 3. 2 522,69 zł
 4. 2 457,65 zł
 5. 1 422,58 zł
 6. 1 129,79 zł
 7. 1 091,99 zł
 8. 752,00 zł
 9. 578,30 zł

Regulamin


Powiązane artykuły