Nowość
Whisky Umiki Whisky Blended Whisky 0.50 l 604984

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Umiki Whisky Blended Whisky 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Umiki Whisky Blended Whisky 0.50 l 604984

Japonia
0.50 L korek
Whisky Kategoria
269.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
5 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Umiki Whisky Blended Whisky

Niezwykle interesująca whisky blended z Japonii, która prezentuje sobą nietypowy charakter, nietuzinkowe podejście do produkcji destylatów i wykorzystanie nowatorskich pomysłów w tym procesie. Pierwszą nietypową i intrygującą kwestią jest dojrzewanie whisky w beczkach z drewna sosnowego. Co więcej, podczas butelkowania Umiki wykorzystywana się dodatkowo woda z Oceanu Spokojnego. Sama etykieta, zaprojektowana przez Erhana Ozdena, nawiązuje do wpływu tych właśnie elementów – wody i drewna na unikatowość Umiki.

Charakterystyka smakowa Umiki Whisky

Wśród aromatów odnajdziemy dużo zielonych akcentów, w tym nuty sosnowe przykryte odrobiną miodu, zbóż i pieczonej fasoli. Na podniebieniu moc czerwonych owoców miesza się z lukrecją, miodem i przyprawami. Intensywna i niezwykle charakterna, idealnie sprawdzi się dla odkrywców smaków. Finisz miesza w sobie akcenty pikantnych przypraw i karmelu.

Kamiki Whisky producent

Charakterystyka Umiki Whisky Blended Whisky

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Umiki Whisky Blended Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.