The Whistler The Good, The Bad & The Smoky Blended Malt Whisky 0.70 l 604871

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii The Whistler The Good, The Bad & The Smoky Blended Malt Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

The Whistler The Good, The Bad & The Smoky Blended Malt Whisky 0.70 l 604871

Irlandia
0.70 L korek
Whisky Kategoria
239.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
10 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis The Whistler The Good, The Bad & The Smoky Blended Malt Whisky

Wyjątkowa whiskey typu blended malt pochodząca z Irlandii, produkowana przez destylarnię rodziny Boann. Pierwszą część czasu dojrzewania whiskey spędza w beczkach po bourbonie, by następnie przenieść się do mniejszych, 125 litrowych torfowych beczek na minimum 10 miesięcy.

Moc aromatów to prawdziwy rollercoaster wirujący pomiędzy dymem ogniskowym, słodyczą, a delikatnym słonym akcentem. Podniebienie przedłuża ogniskowe doznania i rozwija je w kierunku ziołowych przypraw, słodyczy i karmelowej nuty na końcu. Finisz jest długi i dymny, pozostawiający akcenty przypraw i słodyczy.

Boann Distillery producent

Oceny użytkowników o: The Whistler The Good, The Bad & The Smoky Blended Malt Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.