Whisky The Whistler P.X. I Love You Whiskey 0.70 l 604493

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Whistler P.X. I Love You Whiskey 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Whistler P.X. I Love You Whiskey 0.70 l 604493

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
279.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
10 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis The Whistler P.X. I Love You Whiskey

Irlandzka whiskey single malt oddająca hołd wzmacnianym hiszpańskim winom powstającym ze szczepu Pedro Ximenez. Finiszowana przez 9 miesięcy w beczkach po Sherry PX łączy w sobie esencję aromatów charakterystycznych zarówno dla win wzmacnianych, jak i irlandzkiej whiskey. Nos zawiera w sobie nuty rodzynek, wiśni, suszonych owoców i kandyzowanych pomarańczy. Usta natomiast wypełniają akcenty dębowe i skórzane w akompaniamencie suszonych owoców, orzechów i suszonych owoców. Na finiszu zaskakuje przyjemnym czekoladowym posmakiem. Wyborny wybór dla entuzjastów dojrzałych, acz słodkawych smaków.

Boann Distillery producent

Charakterystyka The Whistler P.X. I Love You Whiskey

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler P.X. I Love You Whiskey

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
11.05.2022

Mamy beczki po mega słodkim sherry i to od razu jest wyczuwalne w nosie, duuużo słodyczy, toffi, wanilia, słodka śmietanka, dojrzałe banany, rodzynki, wiśnie. W ustach trochę mniej słodko ale bardzo przyjemnie, dalej mamy tu dużo toffi, ale także sporo orzechów. Fajnie że mamy tu 46% alko, whisky bez filtracji i bez dodatku karmelu. Dobra pozycja, pije się bardzo przyjemnie, fajna pozycja ma prezent dla ukochanej osoby :)