The Whistler Calvados Cask Finish Single Malt Whisky 0.70 l 604317

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii The Whistler Calvados Cask Finish Single Malt Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

The Whistler Calvados Cask Finish Single Malt Whisky 0.70 l 604317

Irlandia, Dolina Boyne
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
219.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
16 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis The Whistler Calvados Cask Finish Single Malt Whisky

Trzykrotnie destylowana whisky z Irlandii pochodząca z destylarni Boann Distillery. Blend Irish Malt i najlepszych Single Grain’ów w pierwszej kolejności trafia do beczek po bourbonie, gdzie osiąga swoją dojrzałość. Następnie swoje niuanse smakowe i wykończenie nabiera w beczkach po normandzkim Calvadosie, czemu zawdzięcza wspaniałe nuty jabłkowe. W bukiecie aromatów można poczuć bogactwo skórki z cytrusów, ale również nuty bananów, gruszek czy melona. W ustach całość uzupełnia beczkowa wanilia. The Whistler Calvados Cask Finish cieszy się również odznaczeniem na konkursie World Whiskies Award.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Robert A. Merry & Co. Ltd. producent

Charakterystyka The Whistler Calvados Cask Finish Single Malt Whisky

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Whistler Calvados Cask Finish Single Malt Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
28.05.2022
Opinia zweryfikowana

Solidna propozycja od Whistlera, chyba najciekawsza z serii „casks”. Beczki po Calvadosie mają ciekawy efekt, ale czuć że choć single malt to jest to whiskey budżetowa w rangeu Whistlera.