Whisky The Tweeddale Grain of Truth Peated Edition Single Grain Whisky 0.70 l 604369

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Tweeddale Grain of Truth Peated Edition Single Grain Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Tweeddale Grain of Truth Peated Edition Single Grain Whisky 0.70 l 604369

Szkocja, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
289.98 zł

podstawowa

3 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis The Tweeddale Grain of Truth Peated Edition Single Grain Whisky

Torfowa whisky pochodząca z regionu Highland w Szkocji. Produkowana w 50% z pszenicy i w 50% ze słodu jęczmiennego, dojrzewa w beczkach po bourbonie, z których trafia do butelek zachowując moc 50% alkoholu. Wśród głównych aromatów dominują jabłka, skórka z cytryny z odrobiną wędzonej ziemi oraz nut dębowych. Na podniebieniu wyczuwalna mleczna czekolada, owoce tropikalne i toffi. W ustach pozostawia wytrawny smak pełen czekolady i nut dymnych.

Gotowe do picia wiek
R&B Distillers producent

Charakterystyka The Tweeddale Grain of Truth Peated Edition Single Grain Whisky

Brzytwa smak
Beczka aromat
Gotowe gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: The Tweeddale Grain of Truth Peated Edition Single Grain Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
05.01.2021

Bardzo dobra pozycja, oryginalna, aromatyczna, ciekawa. Polecam spróbować - nie będziecie żałować. Dla fanów dymnych towarów.