Whisky The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey 0.70 l 604907

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey 0.70 l 604907

Irlandia
0.70 L korek
Whisky Kategoria
161.49 zł promocyjna
189.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
5 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey

Irlandzka whiskey wyprodukowana przez Sliabh Liag Distillers. Powstała w wyniku kupażowania destylatów single malt (finiszowanych w beczkach po sherry), single pot still oraz single grain. Niefiltrowana na zimno i w pełni naturalna w kolorze – co czyni ją urzekającą już od pierwszego spojrzenia.

Bukiet aromatów jest zarówno świeży, jak i słodki, co czyni ją niezwykle harmonijną whiskey. Znajdziemy tu nuty jabłek czy brzoskwiń, jak również miodu, wanilii czy masła. Na podniebieniu karmel miesza się z akcentami skórki pomarańczy. W tle można znaleźć także subtelną i elegancką nutę dymną. Długi i nieco przyprawowy finisz zamyka niezwykle przyjemne doświadczenie degustacji. Doskonały wybór na pierwsze doświadczenie z whiskey o dymnym charakterze.

Boann Distillery producent

Charakterystyka The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
05.05.2022

Cóż za strzał! Na prawdę niespodziewałem się że whisky blended może być takiej jakości. Jabłka, gruszki, miód, lekka przyjemna słodycz, skórka z pomarańczy, biszkopty, orzech. Może gdzieś daleko w tle jest delikatny dym, ale bardzo subtelny. Naprawdę sporo się dzieje. Whiskey ma świetnie ukryty alkohol (46%), niefiltrowana i niekoloryzowana.