Whisky The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey 0.70 l 604907

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey 0.70 l 604907

Irlandia
0.70 L korek
Whisky Kategoria
189.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
3 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey

Irlandzka whiskey wyprodukowana przez Sliabh Liag Distillers. Powstała w wyniku kupażowania destylatów single malt (finiszowanych w beczkach po sherry), single pot still oraz single grain. Niefiltrowana na zimno i w pełni naturalna w kolorze – co czyni ją urzekającą już od pierwszego spojrzenia.

Bukiet aromatów jest zarówno świeży, jak i słodki, co czyni ją niezwykle harmonijną whiskey. Znajdziemy tu nuty jabłek czy brzoskwiń, jak również miodu, wanilii czy masła. Na podniebieniu karmel miesza się z akcentami skórki pomarańczy. W tle można znaleźć także subtelną i elegancką nutę dymną. Długi i nieco przyprawowy finisz zamyka niezwykle przyjemne doświadczenie degustacji. Doskonały wybór na pierwsze doświadczenie z whiskey o dymnym charakterze.

Boann Distillery producent

Charakterystyka The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
05.05.2022

Cóż za strzał! Na prawdę niespodziewałem się że whisky blended może być takiej jakości. Jabłka, gruszki, miód, lekka przyjemna słodycz, skórka z pomarańczy, biszkopty, orzech. Może gdzieś daleko w tle jest delikatny dym, ale bardzo subtelny. Naprawdę sporo się dzieje. Whiskey ma świetnie ukryty alkohol (46%), niefiltrowana i niekoloryzowana.