Raasay While We Wait Single Malt Scotch Whisky 0.70 l 603706

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Raasay While We Wait Single Malt Scotch Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Raasay While We Wait Single Malt Scotch Whisky 0.70 l 603706

Szkocja, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
249.99 zł

podstawowa

2 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów
2 nagrody winiarskie

Opis Raasay While We Wait Single Malt Scotch Whisky

Destylarnia Raasay to pierwsza, legalna destylarnia na wyspie Raasay tworząc całkowicie pionierskie miejsce w Szkocji do produkcji whisky. Destylacja rozpoczęła się w 2017 roku, jednak swoją wiedzę, pasję i doświadczenie producenci wykorzystują produkując doskonałe whisky we współpracy z Highland Distillery tworząc pierwsze produkty. Wszystko to zgodnie z nazwą: "while we wait" - oczekując na pierwsze, rewelacyjne whisky z własnej destylarni. Raasay While We Wait to whisky single malt o 46% mocy oraz naturalnym kolorze, filtrowana bez chłodzenia. Whisky powstała w duchu i wizji przyszłych produktów destylarni, jako kusząca próbka tego, co dopiero ma nadejść. Połączono tu destylaty z torfowanych i nietorfowanych ziaren. Degustacja whisky jest zaskakująca - w nosie wyjątkowo niewiele dymu z przewagą owocowych nut. W kolorze whisky jest naturalna z delikatnymi, ciemniejszymi refleksami po dojrzewaniu w toskańskich beczkach. Na podniebieniu pojawiają się wyczekiwane nuty dymne i torfowe, przyprawy, czarny pieprz, lukrecja, morska bryza. Harmonijnie łączą się z drugiej strony z owocowymi akcentami czarnej porzeczki, jeżyn, malin i czereśni. Finisz jest długi, wyrazisty i zachęcający do degustacji kolejnych produktów destylarni.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
R&B Distillers producent

Charakterystyka Raasay While We Wait Single Malt Scotch Whisky

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Raasay While We Wait Single Malt Scotch Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.