Prohibicja Wódka Ziemniaczana 0,50 l 604160

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Prohibicja Wódka Ziemniaczana 0,50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Prohibicja Wódka Ziemniaczana 0,50 l 604160

Polska, Polska
0,50 L zakrętka
Wódka Kategoria
31,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
108 sprzedanych butelek
10,00 średnia ocen: 1 głosów

Opis alkoholu

Czysta Wódka Ziemniaczana to manufakturowy wyrób powstały z pasji do jakości i niezwykłych tradycji zakorzenionych głęboko w polskiej produkcji spirytusowej. Hasłem przewodnim dla twórców jest przywrócenie sławy tradycyjnym recepturom i procesowi produkcyjnemu metodami rzemieślniczymi. Stało się to możliwe dzięki starannej selekcji używanych składników i kontroli małych partii produkcyjnych, co w połączeniu z zaawansowaną technologią filtracji węglem drzewnym daje niezapomniany, gładki smak. Na podniebieniu emanuje delikatnymi, słodkimi i pieczonymi nutami ziemniaków z lekko mineralnym, pikantnym finiszem. Czysta Wódka Ziemniaczana z Manufaktury Wódek to idealny wybór zarówno do uzupełnienia stołu obiadowego z rodziną i przyjaciółmi, jak i celebracji wyjątkowych chwil w szerszym gronie podczas weselnej uczty.

6°C TEMP. PODANIA

Charakterystyka wina

Brzytwa smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
19.10.2020

Wódkę piję rzadko i zazwyczaj okazjonalnie. Ostatnio miałam okazję spróbować Prohibicję - przyjemna i delikatna wódka. Dobra cena do jakości

10ocena
13.08.2020

Mocna, oczywiście, ale nie za ostra i słodkawa, jak na ziemniaczaną przystało. Bardzo dobrze pasuje do drinków na bazie soków.