Likiery Pliska Coffee 0.50 l 602333

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Likiery Pliska Coffee 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Likiery Pliska Coffee 0.50 l 602333

Bułgaria, Bułgaria
0.50 L zakrętka
Likiery Kategoria
39.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
677 sprzedanych butelek
8.75 średnia ocen: 4 głosów

Opis Pliska Coffee

Wyjątkowy likier kawowy będący połączeniem klasycznej bułgarskiej Brandy z esencjonalnym aromatem czarnej kawy. Pliska Coffee ma barwę ciemnego bursztynu oraz delikatną konsystencję brandy. Ten szlachetny likier na bazie brandy o łagodnym smaku i aromacie czarnej kawy idealnie nadaje się do drinków, deserów czy też kawy.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Pliska Coffee

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Pliska Coffee

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
15.12.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre, nie za mocne, likier nie jest gęsty, czuć intensywny smak kawy, nie powiedziałabym, że jest słodki, jest bardzo dobrze wyważony.

10ocena
20.08.2022
Opinia zweryfikowana

Świetna na zimowe wieczory do małej czarnej. Wysublimowany, oryginalny smak brandy. Wiele osób go doceni.

6ocena
14.01.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo mocny likier nie w moim stylu. Przypomina bardziej wódkę z kawą niż likier. Ciekawa butelka ale nie urywa nic. Słodkości brak raczej.