Nalewka wiśniowa (wiśniówka) 0.50 l 601387

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Nalewka wiśniowa (wiśniówka) 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nalewka wiśniowa (wiśniówka) 0.50 l 601387

Polska, Polska
0.50 L zakrętka
Nalewki z owoców Kategoria
54.99 zł

podstawowa

39 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Nalewka wiśniowa (wiśniówka)

Tradycja tworzenia nalewki z wiśni sięga średniowiecza i od tamtych czasów niewiele w tej kwestii się zmieniło. Możemy spotkać określenie nalewka z wiśni, nalewka wiśniowa lub po prostu wiśniówka. Ja-Go z Duchnowa koło Warszawy rozpoczął swoją produkcję w 2005 roku i specjalizuje się w produkcji nalewek i wódek gatunkowych.

Przy produkcji nalewki z wiśni najlepiej sprawdzą się mniejsze wiśnie o ciemniejszej barwie i kwaśnym smaku. Podstawą najwyższej jakości nalewki wiśniowej są świeże lub suszone owoce, zioła i przyprawy zalane spirytusem a następnie dojrzewające do pożądanego smaku w dębowych beczkach. Należy także pamiętać o staranności oraz pasji podczas przygotowywania nalewki z wiśni. Klasyczny przepis nie zakłada dodatkowych składników poza podstawowymi, jednak coraz częściej popularne staje się dodanie liści wiśni czy po prostu wiśni z pestkami.

Wiśniówka polska dostarcza naszemu organizmowi liczne składniki mineralne oraz mikroelementy, wpływa pozytywnie na trawienie oraz usprawnia krążenie krwi. Dodatkowo podniebienie cieszy świeżym, owocowym smakiem. Nalewka z wiśni, to doskonały wybór, a zwolennicy tego trunku zalecają picie nalewki przed dużym lub ciężkostrawnym posiłkiem.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
JA-GO producent

Oceny użytkowników o: Nalewka wiśniowa (wiśniówka)

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom