Nalewka malinowa (malinówka) 0.50 l 601386

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Nalewka malinowa (malinówka) 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nalewka malinowa (malinówka) 0.50 l 601386

Polska, Polska
0.50 L zakrętka
Nalewki z owoców Kategoria
54.99 zł

podstawowa

106 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Nalewka malinowa (malinówka)

Tradycja tworzenia nalewek sięga średniowiecza i od tamtych czasów niewiele w tej kwestii się zmieniło. Podstawą do najwyższej jakości nalewek są świeże lub suszone przepyszne owoce, zioła i przyprawy zalane spirytusem i dojrzewające do pożądanego smaku w dębowych beczkach. Należy także pamiętać o staranności oraz pasji podczas przygotowywania trunku. Tak powstała proponowana przez nas malinówka. Świeże, soczyste owoce wraz z nutą wanilii przyczyniły się do stworzenia słodkiej malinówki, której smakiem możemy się rozkoszować w każdej chwili. Jest to rewelacyjna nalewka malinowa, przekonajcie się sami.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
JA-GO producent

Charakterystyka Nalewka malinowa (malinówka)

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Nalewka malinowa (malinówka)

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
28.12.2017

Nalewki spod znaku "Nalewki i inne" zawsze maja gwarancję solidności produktu - tak jest i tym razem. Mocna, smaczna nalewka. Osobiście minimalnie zwiększyłbym w proporcji zawartość malin, aby jeszcze bardziej podkreślić jej malinowy charakter - ale to zawsze jest kwestia smaku :-) Warta spróbowania!