Whisky M&H Elements Wine Cask Whisky 0.70 l 604500

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky M&H Elements Wine Cask Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky M&H Elements Wine Cask Whisky 0.70 l 604500

Izrael, Tel Awiw
0.70 L korek
Whisky Kategoria
279.98 zł

podstawowa

1 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis M&H Elements Wine Cask Whisky

Izraelska whisky dojrzewająca w beczkach po lokalnym winie czerwonym. Charakter izraelskiego terroir, na który składają się tamtejsze gleby, gorące dni i zimne noce nadają winom niezwykłego charakteru z nutami przypraw na palecie, które swoją osobowość zostawiają beczkom wykorzystywanym do dojrzewania destylatu. Wśród aromatów tej whisky odnajdziemy suszone czerwone owoce, imbir z delikatnym, mineralnym powiewem z nutą kokosa. Na podniebieniu delikatna struktura bogata jest w nuty wanilii, kwiatów i owoców charakterystycznych dla lokalnych win. Na finiszu suszone owoce mieszają się z akcentami rodzynek w ciemnej czekoladzie.

Milk & Honey Distillery producent

Charakterystyka M&H Elements Wine Cask Whisky

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: M&H Elements Wine Cask Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.