Likiery Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur 0.70 l 603209

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Likiery Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Likiery Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur 0.70 l 603209

Irlandia
0.70 L korek
Likiery Kategoria
74.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
146 sprzedanych butelek
9.20 średnia ocen: 5 głosów

Opis Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur

Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur to elegancki likier śmietankowy wyprodukowany w Irlandii. Zmieszanie najlepszej śmietanki z jakościową, dojrzewająca whiskey zaowocowało delikatnym, kremowym, harmonijnym trunkiem pełnym wanilii, toffi oraz w tej wersji smakowej - cudnie komponującego się - słonego karmelu. Likier doskonale sprawdzi się jako prezent, jak i podczas spokojnych deserowych degustacji.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Robert A. Merry & Co. Ltd. producent

Charakterystyka Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Merrys Salted Caramel Irish Cream Liqueur

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
21.09.2021
Opinia zweryfikowana

Niezmiennie mój faworyt! Smak słonego karmelu bezbłędny, a jednocześnie likier nie jest za słodki, jest wyważony i świetny do kawy - w tym duecie to kawa zyskuje :-)

9ocena
06.05.2021
Opinia zweryfikowana

Likier zdecydowanie smaczniejsze od truskawkowego, słodki na początku, ale nie mdły. Później wyczuwalny słonawy posmak, ale nie dominujący. Na finiszu pojawia się rozgrzewający alkohol. Ciekawe połączenie.

10ocena
11.08.2020
Opinia zweryfikowana

Bomba smakowa i pełny zachwyt dla składu likieru. Smak, o którym wspomniałam (słony karmel) zachwyca! Idealny do kawy, ale tez osobno. Zrobił furorę w rodzinie ;-)

8ocena
10.02.2019
Opinia zweryfikowana

Likier w pierwszym odczuciu bardzo delikatny i kremowy. W smaku i aromacie znajdziemy świetnie komponujące się nuty karmelowo-śmietankowe. Finisz zdecydowanie alkoholowy, spirytusowy posmak nieco psuje tę harmonię. Jeżeli ktoś spodziewa się wyraźnie zaakcentowanego "słonego karmelu", to niestety będzie rozczarowany. Nuty słone są praktycznie niewyczuwalne.