Koval Bourbon 0.50 l 603284

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koval Bourbon 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koval Bourbon 0.50 l 603284

USA, Chicago
0.50 L korek
Bourbon Kategoria
279.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
76 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 5 głosów

Opis Koval Bourbon

Koval Bourbon Whiskey został wyprodukowany przez wyjątkowego producenta, który swoim pomysłem na Bourbon całkowicie odbiega tradycyjnych receptur. Poza minimalną zawartością kukurydzy (51%), dodał on w pozostałej części proso, tworząc tym samym bezglutenowy trunek. Bourbon whiskey dojrzewa w małych, 113 litrowych mocno wypalanych beczkach z Minnesoty przez prawie 4 lata. W nosie wyczuwalna jest wanilia, odrobina pikantnych przypraw, pieprz, owoce mango i jabłka. Na podniebieniu whiskey jest łagodna, ze słodkimi posmakami moreli, karmelu, klonu a także z mocniejszymi akcentami skóry i tytoniu. Degustacja whiskey jest niezwykle zaskakująca. Wszystkie produkty producenta ujmują swoją delikatnością i gładkością z zachowaniem wyjątkowej złożoności i bogactwa aromatów i smaków. Koval Bourbon Whiskey zdobuł złoty medal w 2014 na International Whisky Competition.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Koval Distillery producent

Charakterystyka Koval Bourbon

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Koval Bourbon

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.