Koniak Frapin VIP X.O. 0.70 l 603240

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak Frapin VIP X.O. 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak Frapin VIP X.O. 0.70 l 603240

Francja, Grande Champagne
0.70 L korek
Koniak Kategoria
999.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
18 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Koniak Frapin VIP X.O.

Koniak Frapin VIP X.O. to wyjątkowa mieszanka wzbogacona do bardzo stare brandy. Koniak ten został wyprodukowany z najlepszych owoców z regionu Grande Champagne. W barwie jest złoty z brązowymi akcentami, intensywny, o naturalnej czystości. W nosie VIP XO urzeka bardzo przyjemnymi kwiatowymi nutami przeplatanymi pięknymi akcentami dębowymi. Prezentuje wszystko to, co dojrzałe koniaki z Grande Champagne powinny posiadać. W ustach zaskakuje swoją mocą i potęgą. Odkrywa przed degustującym akcenty czekolady, suszonych owoców, kandyzowanych owoców i pierników. Podniebienie jest wyrafinowane, złożone, pełne głębi, ale także świeżości. Frapin VIP X.O. zdobył wiele wyróżnienie na międzynarodowej arenie, między innymi 98 punktów na 100 od Wine Enthusiast oraz złoty medal na International Wine & Spirit Competition.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Frapin Cognac producent

Charakterystyka Koniak Frapin VIP X.O.

Delikatnie smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Koniak Frapin VIP X.O.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.