Koniak Frapin Signature 0.70 l 603238

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak Frapin Signature 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak Frapin Signature 0.70 l 603238

Francja, Grande Champagne
0.70 L korek
Koniak Kategoria
349.00 zł

podstawowa

3 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Koniak Frapin Signature

Frapin Cognac to firma z dwudziestopokoleniową tradycją w produkowaniu jakościowych, doskonałych trunków, można mieć zatem pewność, że Koniak Frapin Signature zachwyci swoim bogactwem, złożonością, elegancją. Koniak został wyprodukowany w 50% z eaux-de-vie przechowywanych w suchych piwnicach, dzięki czemu urzeka mocą, finezją oraz wykwintnością. Druga połowa starzona była w wilgotnych warunkach, dodając alkoholowi okrągłość i urok. W barwie jest bursztynowo - pomarańczowy z miedzianymi akcentami. W nosie Frapin Signature odsłania nuty mango, pomarańczy, kandyzowanych owoców i białych kwiatów. Na podniebieniu koniak prezentuje doskonałą równowagę pomiędzy słodyczą i delikatnością wanilii a mocą i pikantnością na finiszu. Frapin Signature to koniak typu napoleon - jest to specjalne oznaczenie wieku stosowane przez producentów i gwarantujące minimum 6 lat dojrzewania w beczkach.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Frapin Cognac producent

Oceny użytkowników o: Koniak Frapin Signature

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.