J.A. Baczewski Jeżynówka (Nalewka jeżynowa) 0.50 l 601404

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii J.A. Baczewski Jeżynówka (Nalewka jeżynowa) 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

J.A. Baczewski Jeżynówka (Nalewka jeżynowa) 0.50 l 601404

Austria
0.50 L zakrętka
Wódka smakowa Kategoria
54.99 zł

podstawowa

341 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis J.A. Baczewski Jeżynówka (Nalewka jeżynowa)

Najwyższej klasy nalewka jeżynowa wytworzona na bazie wódki z wielopokoleniową tradycją - wódki Baczewski, której początki sięgają XVIII wieku. Świeżo zebrane owoce nadają jeżynówce ciekawy smak oraz świeży, naturalny zapach. Można pokusić się na eksperyment, zamknąć oczy i powąchać - czujemy świeże owoce skropione spirytusem, jakby pełna misa owoców leżała tuż przed nami. W smaku nie czujemy przytłaczającej, alkoholowej mocy. Jeżynówka bardzo przyjemnie i delikatnie rozgrzewa oraz rozluźnia. Nalewka jeżynowa zdecydowanie godna polecenia.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Altvater Gessler producent

Charakterystyka J.A. Baczewski Jeżynówka (Nalewka jeżynowa)

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Jeżynówka (Nalewka jeżynowa)

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
19.02.2019
Opinia zweryfikowana

Mimo,że słodka, (ale nie jakoś ogromnie) to następnego dnia nie sieje spustoszenia w organizmie. Oczywiście najlepiej pić schłodzoną.