Golden Eight - William Pear Liqueur 604020

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Golden Eight - William Pear Liqueur w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Golden Eight - William Pear Liqueur 604020

Francja, Alzacja
0.70 L zakrętka
Likiery Kategoria
219.00 zł

podstawowa

1 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Golden Eight - William Pear Liqueur

Likier Golden Eight - Williams Pear, to wysokiej klasy trunek, wyprodukowany przez destylarnię Massenez. Destylarnia została założona w 1870 roku w Alzacji, we Francji, a przepisy są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Każdego roku likiery od Massenez zdobywają złote medale na światowych konkursach. Golden Eight - Williams Pear w kolorze bursztynu zachwyca pełnym smakiem oraz słynie z jakości i wyrafinowania na podniebieniu. Po otwarciu butelki uwalnia się mocny, ciepły aromat gruszek, a następnie świeżo zebranych owoców, po złożony waniliowy i karmelizowany bukiet. Elegancki, wyrafinowany likier zapakowany w gustowne pudełko, z butelką w kształcie gruszki.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
MASSENEZ producent

Oceny użytkowników o: Golden Eight - William Pear Liqueur

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.