Whisky Glenmorangie Signet 0.70 l 601899

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Glenmorangie Signet 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Glenmorangie Signet 0.70 l 601899

Szkocja, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
1149.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
4 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 1 głosów
4 nagrody winiarskie

Opis Glenmorangie Signet

Glenmorangie Signet to efekt pomysłowości, fantazji, pasji i marzeń producentów, którzy ciągle pozostawiają w tajemnicy tajemny przepis na tę whisky. W jej skład wchodzą najlepsze i najrzadsze trunki Glenmorangie (najstarsze mają 40 lat) dojrzewające w dwóch, specjalnie dedykowanych do tej whisky beczkach - virgin designer cask oraz beczki po sherry. Punktem decydującym o wyjątkowości jest także jęczmień czekoladowy, z którego się ją produkuje. Połączenie tych elementów spowodowała stworzenie najbardziej unikalnej i szlachetnej whisky łączącej w sobie to, czego nawet nie spodziewaliśmy się spotkać w jednej butelce. W nosie wyczuwalna jest mocna kawa przełamana słodyczą śliwek, sherry i kandyzowanych owoców. Podniebienie odkrywa nuty przypraw, czekolady, liczy, cynamonu, biszkoptu i tiramisu. Ma urzekający posmak wanilii. Finisz jest powiewem orzeźwiającego wiatru i przywodzi na myśl smaki cytrusów oraz mięty. Zdobyła wiele nagród, w tym w 2010 podwójne złoto na San Francisco World Spirits oraz srebrny medal na IWSC.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Glenmorangie producent

Charakterystyka Glenmorangie Signet

Delikatnie smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Glenmorangie Signet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.