Calvados V.S.O.P. 0.70 l 601888

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Calvados V.S.O.P. 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Calvados V.S.O.P. 0.70 l 601888

Francja, Normandia
0.70 L korek
Calvados Kategoria
129.00 zł

podstawowa

156 sprzedanych butelek
8.75 średnia ocen: 2 głosów
2 nagrody winiarskie

Opis Calvados V.S.O.P.

Château du Breuil Calvados V.S.O.P. to jabłkowy destylat starzony przez 4 lata w beczkach. Ten tradycyjny, jakościowy, francuski trunek jest szlachetny i elegancki. Odznacza się bursztynową barwą oraz łagodnym, niezwykle przyjemnym smakiem owoców na podniebieniu. Rewelacyjny Calvados na rozpoczęcie przygody z tego rodzaju alkoholem.

Gotowe do picia wiek
48 leżakowanie
CHATEAU DU BREUIL producent

Charakterystyka Calvados V.S.O.P.

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Calvados V.S.O.P.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.11.2021

Destylaty owocowe mają to do siebie, że potrafią być niezwykle przyjemne dzięki delikatnemu bukietowi... a jakże, owoców. I tak jest w tym przypadku, a co nie jest zaskakujące, pierwsze skrzypce grają tutaj jabłka z nutami przypraw. Przyjemnie złożone, a przy tym lekkie, przez co ma potencjał na pojednanie wielu gustów.