Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum 0.70 l 604175

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum 0.70 l 604175

Gwatemala
0.70 L zakrętka
Rum Kategoria
239.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
81 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum

Botran Solera 18 YO to rum wyprodukowany przez Ron Botran. Magazyny tej destylarni znajdują się w górach Gwatemali, a duża wysokość i chłodny klimat zapewniają długie dojrzewanie. Leżakuje w amerykańskich beczkach po porto i Sherry. przez okres do 18 lat. Mówi się, że jest to rum wytwarzany z „dziewiczego miodu z trzciny cukrowej”. To wszystko sprawia, że otrzymujemy wspaniałą złożoność i głębię smaku. Botran Solera to prawdziwie zachwycający rum z bogatymi nutami tłoczonych kwiatów, tytoniu, kawy, czekolady, suszonych owoców, słodkich winogron i czerwonego wina.

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
216 leżakowanie
Ron Botran producent

Charakterystyka Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum

Milutko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Gwatemala słynie z unikalnej na skalę światową, żyznej wulkanicznej gleby wielu czynnych wulkanów i oczywiście doskonałych rumów produkowanych tutaj z miodu trzciny cukrowej - najbardziej esensjonalnego surowca z jakiego można produkować rum. Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum którego destylaty dojrzewają w systemie solera przez 18 lat jest dla mnie trunkiem kompletnym, doskonale zbalansowanym i bogatym w smaku. zapewne jest to efekt zastosowania wielu rodzajów beczek po amarykańskim bourbonie ale także doskonałych iberyjskich winach wzmacnianych. Jego głeboko machoniowy kolor oddaje głebie smaków i zapach ow ktore z pewnoscią każdy odnajdzie w kielidzku. Począwszy od nut suszonych owoców, wanilii, kawy i karmelu po słodkie przyprawy, skórkę z pomaranczy i delikatną dębinę. przyjemny słodki finisz zostaje w ustach na długo po przełknięciu ostatniej kropli tego niezwykłego alkoholu.


Oceny użytkowników o: Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
11.09.2022
Opinia zweryfikowana

Rum zdecydowanie godny polecenia. Bardzo elegancka, głęboka, bursztynowa barwa. Aromatyczny, ze złożonym smakiem wytrawnym ale też nasycony suszonymi owocami. Dla mnie najbogatszy w wydaniu solo...