Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum 0.70 l 604175

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum 0.70 l 604175

Gwatemala
0.70 L zakrętka
Rum Kategoria
239.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
75 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum

Botran Solera 18 YO to rum wyprodukowany przez Ron Botran. Magazyny tej destylarni znajdują się w górach Gwatemali, a duża wysokość i chłodny klimat zapewniają długie dojrzewanie. Leżakuje w amerykańskich beczkach po porto i Sherry. przez okres do 18 lat. Mówi się, że jest to rum wytwarzany z „dziewiczego miodu z trzciny cukrowej”. To wszystko sprawia, że otrzymujemy wspaniałą złożoność i głębię smaku. Botran Solera to prawdziwie zachwycający rum z bogatymi nutami tłoczonych kwiatów, tytoniu, kawy, czekolady, suszonych owoców, słodkich winogron i czerwonego wina.

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
216 leżakowanie
Ron Botran producent

Charakterystyka Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum

Milutko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Gwatemala słynie z unikalnej na skalę światową, żyznej wulkanicznej gleby wielu czynnych wulkanów i oczywiście doskonałych rumów produkowanych tutaj z miodu trzciny cukrowej - najbardziej esensjonalnego surowca z jakiego można produkować rum. Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum którego destylaty dojrzewają w systemie solera przez 18 lat jest dla mnie trunkiem kompletnym, doskonale zbalansowanym i bogatym w smaku. zapewne jest to efekt zastosowania wielu rodzajów beczek po amarykańskim bourbonie ale także doskonałych iberyjskich winach wzmacnianych. Jego głeboko machoniowy kolor oddaje głebie smaków i zapach ow ktore z pewnoscią każdy odnajdzie w kielidzku. Począwszy od nut suszonych owoców, wanilii, kawy i karmelu po słodkie przyprawy, skórkę z pomaranczy i delikatną dębinę. przyjemny słodki finisz zostaje w ustach na długo po przełknięciu ostatniej kropli tego niezwykłego alkoholu.


Oceny użytkowników o: Botran Solera 18 Year Old Anejo Rum

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
11.09.2022

Rum zdecydowanie godny polecenia. Bardzo elegancka, głęboka, bursztynowa barwa. Aromatyczny, ze złożonym smakiem wytrawnym ale też nasycony suszonymi owocami. Dla mnie najbogatszy w wydaniu solo...