Whisky Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box 0.70 l 604503

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box 0.70 l 604503

Szkocja, Islay
0.70 L korek
Whisky Kategoria
179.99 zł

podstawowa

1 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box

Whisky będąca mieszanką wyjątkowych Single Malt’ów wraz ze zbożowymi słodami, której tradycja rozpoczęła się już w roku 1987. Aż 95% jej słodu jęczmiennego pochodzi z wyspy Islay, w głównej mierze pochodzących z destylarni Bunnahabhain. Dzięki dojrzewaniu przez 10 lat w beczkach z dębu amerykańskiego whisky nabiera delikatnych i eleganckich nut miodu i wanilii z przebłyskami dymnymi. Subtelna słodycz owoców i przypraw na podniebieniu sprawia, iż degustacja jest niezwykle przyjemna i lekka. Na finiszu odnajdziemy także wyrazistsze, wędzony i dymne aromaty.

Gordon Graham & Co producent

Charakterystyka Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
(Doradca Klienta) 26.05.2022

Kupiłam ostatnio tę whisky mojemu bratu, był zachwycony. Słuchając jego zachwytów kupiłam też dla siebie i rzeczywiście jest świetna, jedna z lepszych jakie ostatnio próbowałam. Jest w niej to, co lubię najbardziej w whisky- trochę słodyczy ale też dym... Dodatkowym plusem jest pudełko, miałam gotowy prezent dla brata :)