Whisky Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box 0.70 l 604503

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Whisky Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Whisky Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box 0.70 l 604503

Szkocja, Islay
0.70 L korek
Whisky Kategoria
179.99 zł

podstawowa

1 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box

Whisky będąca mieszanką wyjątkowych Single Malt’ów wraz ze zbożowymi słodami, której tradycja rozpoczęła się już w roku 1987. Aż 95% jej słodu jęczmiennego pochodzi z wyspy Islay, w głównej mierze pochodzących z destylarni Bunnahabhain. Dzięki dojrzewaniu przez 10 lat w beczkach z dębu amerykańskiego whisky nabiera delikatnych i eleganckich nut miodu i wanilii z przebłyskami dymnymi. Subtelna słodycz owoców i przypraw na podniebieniu sprawia, iż degustacja jest niezwykle przyjemna i lekka. Na finiszu odnajdziemy także wyrazistsze, wędzony i dymne aromaty.

Gordon Graham & Co producent

Charakterystyka Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
26.05.2022

Kupiłam ostatnio tę whisky mojemu bratu, był zachwycony. Słuchając jego zachwytów kupiłam też dla siebie i rzeczywiście jest świetna, jedna z lepszych jakie ostatnio próbowałam. Jest w niej to, co lubię najbardziej w whisky- trochę słodyczy ale też dym... Dodatkowym plusem jest pudełko, miałam gotowy prezent dla brata :)