Wódka smakowa Belvedere Organic Infusions Pear & Ginger 0.70 l 605036

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka smakowa Belvedere Organic Infusions Pear & Ginger 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka smakowa Belvedere Organic Infusions Pear & Ginger 0.70 l 605036

Polska
0.70 L korek
Wódka smakowa Kategoria
234.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
0 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Belvedere Organic Infusions Pear & Ginger

Belvedere prezentuje smakową i orzeźwiającą propozycję wytwarzaną na bazie polskiego żyta i krysztalicznie czystej wody w procesie destylacji żywym ogniem. Gruszka z imbirem od początku zrobiła ogromne wrażenie na konsumentach i do dziś pozostaje niezwykle lubianą wódką smakową klasy premium.

Belvedere Infusions Pear & Ginger to nade wszystko niezwykle rześki charakter i bogaty aromat, wzbogacony nutami miodu lipowego. W ustach soczysty smak wódki urzeka w doskonałej harmonii z pikantnym imbirem i nutą słodkiej gruszki. Fenomenalnie smakuje w degustacji solowej, ale także w kompozycji z wodą gazowaną, świeżym ogórkiem oraz odrobiną rozmarynu.

Louis Vuitton Moet Hennessy producent

Charakterystyka Belvedere Organic Infusions Pear & Ginger

Brzytwa smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Belvedere Organic Infusions Pear & Ginger

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.