Wódka Amber Inside Vodka 0.70 l 604184

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka Amber Inside Vodka 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka Amber Inside Vodka 0.70 l 604184

Polska
0.70 L zakrętka
Wódka Kategoria
279.99 zł

podstawowa

27 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Amber Inside Vodka

Amber Inside Vodka ma jasnobursztynową barwę. Alkohol wytwarzany jest tylko na bazie polskiego bursztynu i najwyżeszej jakości sirytusu zbożowego. Wódka leżakuje w dębowej beczce i zaliczana jest do klasy premium. W nosie wyczuwalne połączenie zboża i nut bursztynowych. W smaku trunek jest łagodny i aksamitny. Finisz wytrany, z aromatem bursztynu. Na dnie każdej butelki znajduje się oryginalny naturalny bursztyn.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Tak leżakowanie
Amber Inside producent

Charakterystyka Amber Inside Vodka

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Amber Inside Vodka

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 25.05.2022

Wódka jest klasy premium i da się to wyczuć w jej eleganckim smaku. Jest wytrawna, ale ma również sporo łagodności w sobie. Ładny, lekko bursztynowy kolor i ten bursztyn da się wyczuć również w zapachu. Bardzo przypadła mi do gustu.